37/19

Konferencja Neurons in Action 2019

Zapraszamy na Konferencję Neurons in Action 2019, współorganizowaną przez Fundację Nenckiego i Instytut Nenckiego, która odbędzie się 11-13 września 2019 r Instytucie Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego PAN w Warszawie.

Obrona rozprawy doktorskiej

13 września 2019 r. o godz. 13:00 w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN Warszawa ul. Pasteura 3 (sala im. Jerzego Konorskiego na II p.) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień doktora nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie nauki biologiczne mgr. Łukasza Bożyckiego p.t.: „Proces mineralizacji w normie i w stanach patologicznych – regulacja przez aneksyny i fetuinę A”

Promotor: prof. dr hab. Sławomir Pikuła
Promotor pomocniczy: dr Agnieszka Strzelecka-Kiliszek
Recenzenci: prof. dr hab. Witold Łojkowski; dr hab. Alicja Węgrzyn

Zaproszenie na ceremonię otwarcia Centrów Doskonałości DIOSCURI

Szanowni Państwo,

We wtorek, 17 września 2019 r., w Instytucie Nenckiego odbędzie się ceremonia otwarcia pierwszych Centrów Doskonałości DIOSCURI w Polsce.

W imieniu Prof. Agnieszki Dobrzyń, Dyrektor Instytutu Nenckiego oraz Prof. Martina Stratmanna, Prezydenta Max Planck Society serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej uroczystości (szczegółowy program w załączeniu). Prosimy o rejestrację pod adresem: https://lotus2.gwdg.de/mpg/mmgv/2019_dioscuri_openingceremony.nsf/registration

Z wyrazami szacunku, 
Marta Rucińska

Invitation to DIOSCURI Opening Ceremony